Aktualnoci arrow Program wychowawczy

Program wychowawczy Drukuj
(w piguce)
Program wychowawczy prezentuje wszystkie treci i dziaania o charakterze wychowawczym. Szczegóowe zadania i sposoby realizacji programu przedstawione s m.in. w planach pracy: szkoy, pedagoga, wietlicy, wychowawców klas, nauczycieli poszczególnych przedmiotów, samorzdu uczniowskiego, organizacji dziaajcych na terenie szkoy, szkolnym kalendarzu imprez.
Program wychowawczy naszej szkoy jest otwarty na wszelkie propozycje i sugestie wszystkich, którzy bior udzia w procesie wychowania powierzonej nam modziey.

Szanowni Rodzice!
Drodzy Uczniowie!

Chcemy abycie zapoznali si z programem wychowawczym naszej szkoy i dziki temu stali si naszymi sojusznikami we wspólnej sprawie jak jest wychowanie. Poniej przedstawiamy najwaniejsze zagadnienia i prosimy o zaznajomienie si z caoci programu wychowawczego, który dostpny jest w bibliotece szkolnej.
Oto spis treci programu wychowawczego naszego gimnazjum, który uatwi Wam orientacj w jego zawartoci.

Misja szkoy 4
Wizja szkoy 5
Zadania szkoy - II etap ksztacenia (klasy IV-VI).... 6
Zadania szkoy - III etap ksztacenia (gimnazjum).. 7