Aktualności arrow Archiwum news'ów arrow SPRZĄTANIE ŚWIATA

SPRZĄTANIE ŚWIATA Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator
środa, 06.09.2006
W bieżącym roku szkolnym włączamy się po raz kolejny w ogólnoświatową akcję „Sprzątanie świata”. W piątek 15 września nasza społeczność uczniowska posprząta swoje najbliższe otoczenie - część świata, w którym żyjemy. Ponadto prosimy wszystkie klasy wraz z wychowawcami o przygotowanie plakatów, których treści zniechęcają do zaśmiecania odpadami naszej planety. Plakaty należy składać w Sali nr 14 lub u przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego do dnia 13 września 2006. Osoby lub grupy osób chętne do wyrażenia swych postaw proekologicznych w formie artystycznej zapraszamy do udziału w konkursie na wiersz lub piosenkę zachęcającą do zachowania czystości środowiska naturalnego. Szczegółowe informacje do uzyskania u nauczyciela biologii - p. Pospieszałowskiej, sala nr 14.

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia z rozpoczęcia roku szkolnego.

Odsłon: 14509

Komentarze (3)
 1 Dodane przez Gość website, w dniu - 02-11-2006 08:50
Hello, Admin! You are the best!!! Congratulations. Best regards from regular visitor of your site. ;)
 2 Dodane przez Kamil, w dniu - 20-10-2007 17:52
:( :cry :x :? :roll :eek :zzz :sigh :p 8) ;) :grin :)
 3 temat
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :) :grin ;) 8) :p :eek :upset :zzz :sigh :? :cry :( :x

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Proszę zaloguj się lub zarejestruj.