Aktualności arrow Sport arrow Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców

Redaktor: Admin
środa, 31.01.2007
Image
12 stycznia 2007 roku nasza szkoła po raz drugi organizowała Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Bytomiu. W turnieju wzięło udział 7 bytomskich gimnazjów zrzeszonym w "Bytomskim Klubie Szkół z Klasą". Były to Gimnazjum nr 2,5,8,9,11,14,15.  Kilka zdjęć w galerii.

W zawodach zwyciężyła reprezentacja Gimnazjum nr 14 z Miechowic pokonując w finale naszą szkołę 2:0 (26:24, 25:21).

Klasyfikacja końcowa:
  • Gimnazjum nr 14 - I miejcce
  • Gimnazjum nr 11 - II miejsce
  • Gimnazjum nr 8 - III miejsce
  • Gimnazjum nr 9 - IV miejsce
  • Gimnazjum nr 2,5 oraz 15 odpadły w I rundzie.
Szkołę naszą reprezentowali następujący uczniowie: Piotr Szyndlar (kapitan), Filip Małyska, Wojciech Chonowski, Mikołaj Mojza, Sebastian Konopka, Robert Wilczok - wszyscy z klasy 3a, Tomasz Paprotny - klasa 3b, Marcin Purgoł - klasa 3c, Kamil Jakubek, Milan Wieczorek - obaj z klasy 2d, Dawid Szpindor klasa 1a.
Organizatorzy serdecznie dziękują dyrektorowi Szkoły Podsawowej nr 38 w Bytomiu p. Maciejowi Biernackiemu za umożliwienie rozegrania turnieju na hali sportowej SP 38 w Suchej Górze.