Aktualnoci arrow Nasze sukcesy





Nie pamitasz hasa?
Konto? Zarejestruj si!
Rok szkolny 2003/2004 Drukuj Pole znajomemu
Image


pomys i wykonanie B. Winiowska

1 miejsce -
w Konkursie Wiedzy i Umiejtnoci Zintegrowanej w Gimnazjum - "GIMBIT"
Kamil Maka
Magdalena Nowak
Katarzyna Skrabo
Agnieszka Wierzbicka
Agata Kalinowska
Justyna Wroska
1 miejsce -
w Eskulapiadzie 2004 Marek Sojka
1 miejsce -
w Konkursie Fizycznym "Fizyka i technika dawniej i dzi w Tarnowskich Grach i okolicy" za plakat "Aqua Park"
Piotr Balcarczyk
1 miejsce -
w Konkursie Gier Komputerowych - Counter Strike
Marcin Chryst
Mateusz Staszczyk
Norbert Pachurka
Rafa Nowak
1 miejsce -
w XXVII Konkursie Wiedzy Poarniczej dla Uczniw Szk Gimnazjalnych (druynowo) - Statuetka dla Najlepszego Gimnazjum
I miejsce - Dawid Wilk
II miejsce - Damian urek
III miejsce - ukasz Markefka
IV miejsce - Marek Sojka
1 miejsce -
dla Szkolnego Koa Mionikw Bytomia w konkursie "Srebrne koyski" w Bytomskim Historycznym Jarmarku u Franciszkanw - reprezentowanie cechu zotnikw
1 miejsce -
w Minisiatkwce - druyna uczniw klas VI
2 miejsce -
w IV Miejskim Konkursie Fizycznym (zabawka fizyczna "wiatoczuy gara")
Dawid Krl
Krzysztof Kisiel
2 miejsce -
w Mistrzostwach Bytomia Szk Podstawowych w Minisiatkwce chopcw
2 miejsce -
druyny sanitarnej w Rejonowych Zawodach Szkolnych Druyn Sanitarnych (jedyna druyna gimnazjum)
Wojciech Kot
Marek Sojka
Damian urek
Mateusz Horodyski
2 miejsce -
w Konkursie Gier Komputerowych - Star Craft
Marek Sojka
Grzegorz Janko
Robert Pilot
Mariusz Mierzwa
3 miejsce -
w IV Miejskim Konkursie Fizycznym (zabawka fizyczna "Wiercipita")
Adrian Kocielny
Sawomir Zakrzewski
3 miejsce -
w VI edycji Miejskiego Konkursu Ortograficznego "Sowa przemdrzaa"
Wyrnienia -
w Konkursie Wiedzy o Jzyku Angielskim ZWERG
Marcin Bojarski
Piotr Balcarczyk
Robert Makua
Zakwalifikowanie si -
do etapu miejskiego Konkursu Ekologicznego
Agnieszka Ordon
Barbara Kmiecik
Zakwalifikowanie si -
do drugiego etapu Konkursu Jzyka Polskiego
Magdalena Nowak
Katarzyna Skrabo
Zakwalifikowanie si -
do drugiego etapu Konkursu Przyrodniczego
Marcin Bojarski
Skrabo aneta