Aktualnoci arrow Nasze sukcesy





Nie pamitasz hasa?
Konto? Zarejestruj si!
Rok szkolny 2004/2005 Drukuj Pole znajomemu

Image

Pomys i wykonanie p. Boena Winiowska

Prymusi klas III

III a - Magdalena Nowak - 5,4
III c - Dziembaa Justyna -5, 2
III c - urek Martyna - 5,07
III c - Gajdzik Magdalena-5,07
III c - Pytel Patrycja - 5,07
III d - Fijoek Radosaw - 5, 27

Ukoczyli szko z wyrnieniem


  • III a -

Sega Pawe - 4,9
Brodacki Kajetan - 4,8

  • III b -

Kowalczyk Katarzyna - 5, 29
Mucha Agnieszka - 5, 29
Seweryn Kempny - 4,86
Paprotny Mariusz - 4, 7

  • III c -

Hilgner Agnieszka - 4, 8
Dziembaa Anna - 4,76
Szymroszczyk Agnieszka 5,0

  • III d -

Kalinowska Agata - 5, 1
Cichy Marta - 4, 93
Brewko Agnieszka - 4, 86
Gwd Magdalena - 4,86
Dendek Jarosaw - 4,86
Pciak Katarzyna - 4,86
Raczkiewicz Jakub - 4,86

LP

Konkurs

Miejsce, ucze

Klasa

Nauczyciel prowadzcy

1.

Konkurs przedmiotowy - jzyk polski

Etap szkolny - I miejsce - Magdalena Nowak

Laureatka etapu rejonowego, etapu wojewdzkiego

III a

M. Gierczyska

2

Konkurs przedmiotowy - historia

Etap szkolny - I miejsce - Justyna Dziembaa zakwalifikowaa si do rejonu

III c

A. Treter

3

Konkurs przedmiotowy - geografia

Etap szkolny - I miejsce Kamil Maka - zakwalifikowa si do rejonu

II a

H. Sorychta

4.

Konkurs przedmiotowy -

matematyka

Etap szkolny -I miejsce - Magdalena Nowak

Laureatka etapu rejonowego i wojewdzkiego

III a

I. Kubanowska

5.

Konkurs Literacki w MDK nr 1

Wyrnienie:
Agnieszka Skwarczowska
Paulina Brodziska

II a

II b

G. Mokros

6.

Konkurs Historyczny 25 lat Solidarnoci

I miejsce w rejonie
Bartosz Chryst
Agnieszka Brewka
Katarzyna Pciak

III d

J. Treter

7.

Konkurs Jzyka Angielskiego w ZWERGu

Wyrnienia:
Magdalena Nowak
Jarosaw Dendek
Kamil Maka

IIIa
IIId
IIIa

D. Liboska

8.

Midzyszkolny Konkurs "Z piosenk angielsk w tytule"

IV miejsce - Julia Maczek
V miejsce - Marzena Krawczyk

II c

IIc

B. Kubica

9.

Midzyszkolny Konkurs Plastyczny "ladami Kolumba"

I miejsce
Kamil Maka
Bartosz Chryst
Patrycja Badys

IIc
IIId
IIa

B. Winiowska

10

Bytomska Olimpiada Jzykowa

II miejsce - jzyk angielski
Magdalena Nowak
Wyrnienie - jzyk niemiecki
Jarosaw Dendek

III a

III d

D. Liboska

B. Janiczek

11.

Alfik Matematyczny

Wyrnienie
Magdalena Nowak

III a

I.Kubanowska

12

Midzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

Najlepsze miejsce w rejonie
Magdalena Nowak

Wyrnienia
Jarosaw Dendek

IIIa

III d

I . Kubanowska

13.

IV Konkurs Matematyczny dla Uczniw Szk Gimnazjalnych Bytomia

Laureatka

Magdalena Nowak

III a

I. Kubanowska

14

Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK pod patronatem Prezydenta

Miasta Bytomoia

II miejsce

Aleksandra Kot

Adam Tkocz

Elbieta Szepiszczak

Agnieszka Skwarczowska

IIa

II a

H. Sorychta

15

Midzyszkolny Konkurs Gwary lskiejw ZSO nr 11

III miejsce - zesp

III c

M.. Gierczyska

16.

Konkurs - Wszyscy piszemy bajki po angielsku

I miejsce
Julia Maczek

II c

B. Kubica

17.

I Midzyszkolny Konkurs " As szk z klas"

II miejsce
Magdalena Nowak

Wyrnienie
Justyna Dziembaa
Magdalena Gajdzik

IIa

IIIc

A. Howaniec

18.

Uzyskanie przez szko sprawnoci Lego. Cogito. Ago

Zesp nauczycielski
i uczniowski

II - III

A. Nowak, B. Hryszkiewicz