Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
Rok szkolny 2007/2008 (osiągnięcia uczniów) Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
środa, 20.05.2009
LP

NAZWA KONKURSU

LOKATA, NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA

OPIEKUNA

1.

Wielkie postacie Bytomia

Wyróżnienia:

Chmiel Michał Ib

Magdalena Czernachowska II b

Michał Wolszleger IIa

II miejsce - plastyka

Dominika Siudeja II b

 

 

Krystyna Sieprawska

 

 

Bożena Wiśniowska

 

2.

Międzyszkolny Konkurs Poezji , Prozy i Pieśni Patriotycznej „Polskie drogi do niepodległości"

Wyróżnienie:

Michał Purgoł IIa

 

Dorota Huras

3.

Konkurs Literacki DOBRA ŻYCIE - MDK 1

I miejsce

Karolina Radwan - Id

Wyróżnienie:

Paweł Mszyca II d

Grażyna Mokros

4.

Konkurs Literacki „a gdy święta posrebrzą ramy okien..." MDK 1

Nagroda:

Natalia Sieja - I b

Wyróżnienia:

Magdalena Czernachowska IIb

Aleksandra Kotuś II b

Paweł Mszyca II d

 

Małgorzata Krzysik

 

Aleksandra Nowak

 

Grażyna Mokros

5.

X Konkurs Ortograficzny dla Uczniów Bytomskich Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych „Sowa Przemądrzała zmaga się z ortografią"

II miejsce:

Paweł Mszyca - II d

 

Grażyna Mokros

6.

Miejski Konkurs Czytelniczy „Sienkiewicz znany i lubiany"

Finalistki:

Karolina Miosga II b

Aleksandra Kotuś II b

Kinga Poniżny II b

 

Aleksandra Nowak

7.

Konkurs AS SZKOŁ Z KLASĄ

II miejsce:

Michał Wolszleger

Barbara Hryszkiewicz

8.

Konkurs  na projekt ekologiczny ZIELONE OBLICZE BYTOMIA

III miejsce - zespół:

Michał Purgoł II a

Dawid Ozimek

 

Adriana Labus

9.

VII Miejski Konkurs Matematyczny Szkół Gimnazjalnych

I miejsce - drużynowo

II miejsce

Paweł Mszyca II d

Wyróżnienie:

Michał Wolszleger II a

Paweł Frydrych III b

 

 

Grażyna Zapior

 

Barbara Hryszkiewicz

Grażyna Zapior

10.

Miejski Konkurs Poezji Anglojęzycznej

I miejsce:

Weronika Lindel

III miejsce:

Karolina Kuca

 

Beata Kubica

11.

Konkurs o samorządności terytorialnej

I miejsce

Michał Wolszleger

II miejsce

Łukasz Zamielski

Laureat

Dominika Wiśniewska

 

Jarosław Treter

12.

Konkurs w ramach Debaty Śląskiej TRADYCJA - PO CO?

Wyróżnienie + nagroda publiczności

Paweł Mszyca

 

Agata Treter

13

Miejski Konkurs Ekologiczny DRZEWO

VI miejsce

Katarzyna Mucha

 

Adriana Labus

14.

II Edycja  Konkursu Plastyczno- Literackiego MÓJ ULUBIONY BOHATER -MDK 2

I miejsce

Aleksandra Labocha I a

II miejsce

Paulina Pociask I a

 

Małgorzata Krzysik

 

 

15.

Konkurs Plastyczny RODZINA TO PODSTAWA

I miejsce

Karolina Radwan I d

III miejsce

Daria Szymańska

Wyróżnienie

Aleksandra Labocha

 

Bożena Wiśniowska

 

15.

Etap Szkolny Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

Przeszli do etapu rejonowego:

Paweł Frydrych III b

Paweł Mszyca II d

 

Maria Gierczyńska

Grażyna Mokros

16.

Etap Szkolny Konkursu Przedmiotowego                      z Geografii

Przeszli do etapu rejonowego:

Paweł Mszyca II d

 

Halina Sorychta

17.

Turniej Motoryzacyjny

IV miejsce

Marcin Wójcicki

V miejsce

Łukasz Zamielski

 

Barbara Hryszkiewicz

18.

31 Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Bytom

 

Okręg

I miejsce - zespół

Artur Gut

Łukasz Zamielski,

Adrian Zgierski

II miejsce - zespół

III miejsce

Artur Gut

 

Barbara Hryszkiewicz

19.

Mistrzostwa Bytomia w Koszykówce Dziewcząt

IV miejsce drużynowo

Piotr Czajkowski

20.

Turniej Piłki Nożenj Szkól Gimnazjalnych                     o Puchar Burmistrza Miasta Radzionkowa

IV miejsce drużynowo

Piotr Czajkowski

21.

Mistrzostwa Bytomia w Siatkówce Chłopców

IV miejsce drużynowo

Robert Drzazga

22.

Mistrzostwa Bytomia w Koszykówce Dziewcząt

IV miejsce drużynowo

Piotr Czajkowski

23.

Mistrzostwa Bytomia w Piłce Ręcznej Chłopców

III miejsce drużynowo

Robert Drzazga

24.

Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców    o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11 w Bytomiu

II miejsce drużynowo

Robert Drzazga