Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
Rok szkolny 2008/2009 (osiągnięcia uczniów) Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
środa, 20.05.2009

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

ROK SZKOLNY 2008/2009

lp

Konkurs

Uczeń

Miejsce

klasa

nauczyciel

1

Eskulapiada

Karolina Kuca

I

IIIa

p.  Sorychta

2

PRZESZLI DO II ETAPU KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO

Język polski

Kowalik Agnieszka

Michał Wolszleger

Paweł Mszyca

Matematyka

Michał Wolszleger

Paweł Mszyca

Geografia

Michał Wolszleger

Paweł Mszyca

 

 

 

IIIa

IIIa

IIId

 

p. Huras

p. Huras

p. Mokros

 

p. Hryszkiewicz

p. Zapiór

 

p. Pulsakowska-Sorychta

3.

Mistrzostwa Bytomia

   w Piłce Ręcznej

 drużyna

IV

 

p. Czajkowski

4

Miejski Konkurs Wiedzy o AIDS

Aleksandra Labocha

I

IIa

p. Labus

5

Konkurs Matematyczny Alfik 2008

Najlepsze wyniki:

29 miejsce w województwie – Michał Wolszleger

54  miejsce w województwie – Kusiński Sławomir

55 miejsce w województwie –

Kuś Szymon

73 miejsce w województwie – Paweł Mszyca

79 miejsce w województwie –

Klaudyna Kościelna

83 miejsce w województwie –

Hunger Kamil

 

 

 

IIIa

 

 

IIId

 

 

Ib

 

 

IIId

 

 

IIIb

 

 

Ib

 

 

 

 

p. Hryszkiewicz

 

 

p. Zapior

 

 

p. Wolszleger

 

 

p. Zapior

 

 

p. Wolszleger

 

 

p. Wolszleger

6.

II Miejski Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie

„Władza ustawodawcza i wykonawcza w Polsce czyli kto tu tak naprawdę rządzi”

Michał Wolszleger

- przeszedł do finalu

IIIa

 

p. Treter

7

PRZESZLI DO III ETAPU KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO

Matematyka

Michał Wolszleger

Paweł Mszyca

Geografia

Paweł Mszyca

 

 

 

 

p. Hryszkiewicz

p. Zapiór 

 

p. Pulsakowska-Sorychta                  

8

Wojewódzki Konkurs Biblijny – Listy więzienne św. Pawła

Etap rejonowy

I miejsce

Szymon Kuś

II miejsce

Magdalena Czernachowska

 

 

I miejsce

II miejsce

 

 

Ib

 

IIIb

 

Beata Michalik

 

 

Ks. Wojtczak

9

XXXI Międzyszkolny Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Bałdys Konrad

Wroński Mariusz

Zgierski Adrian

III miejsce

IIIa

p. Hryszkiewicz

 

10.

Konkurs Matematyczny „Strzał w X LO”

Michał Wolszleger

Paweł Mszyca

Krzysztof Gwóźdź

IV

V

Wyróżnieni

 

Szkoła

I miejsce

 

 

IIIa

IIId

IIIa

p. Hryszkiewicz

11

Konkurs Wiedzy Motoryzacyjnej

Jakub Surowiec

 

Adrian Zgierski

IV

Miejsce

II

miejsce

 

 

IIIa

p. Hryszkiewicz

12

XXXI Międzyszkolny Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w ruchu Drogowym

Zespół

III miejsce

 

p. Hryszkiewicz

13

VIII Konkurs Matematyczny dla Uczniów Szkół Gimnazjalnych Bytomia

zespół

I miejsce

 

p. Hryszkiewicz

14

Bytomski  Cross Wiosenny

drużyna

I miejsce

 

p. Drzazga

15

I Czwórmecz Lekkoatletyczny o Puchar Życia Bytomskiego

drużyna

II miejsce

 

p. Drzazga

 

16

Zawody Spławikowe z okazji 50 lecia Koła nr 47 w Radzionkowie

drużyna

I miejsce

I-III

p. Hryszkiewicz

17

AS Szkół z Klasą

Aleksandra Labocha

Paweł Mszyca

Michał Wolszleger

I miejsce

Paweł

Mszyca

IIId

p. Zapior