Aktualnoci arrow Dla szstoklasistw

Kompleks Sportowy ORLIK
Co Ci czeka?
Jeszcze o nas..

Nasza szkoa jest niewielka, std nie jestemy anonimowi. W szkole jest prowadzony monitoring wizyjny.
Szanujemy prawo kadego do odmiennoci pogldów.
Uczymy si kreatywnego mylenia. Realizujemy liczne projekty, których efekty, mona oglda na szkolnych korytarzach.
Nasze koleanki, koledzy s laureatami i finalistami Konkursów Przedmiotowych z jzyka polskiego, jzyka niemieckiego, matematyki, geografii.
Maj osignicia w konkursach ogólnopolskich literackich, poetyckich, fizycznych, plastycznych, muzycznych, sportowych.
S te Stypendystami Stypendium Specjalnego dla Uczniów Zdolnych Prezydenta Miasta.
Nasi starsi koledzy – absolwenci gimnazjum wybieraj gównie licea, technika. 85% kontynuuje nauk w liceach ogólnoksztaccych.
Podczas zeszorocznej ewaluacji zewntrznej otrzymalimy nastpujce oceny w 4 obszarach: A, B, B, B.
Dbamy o tradycj szkoln m. in. organizujc tydzie integracyjny dla uczniów klas I, wspólne wigilie, spotkania w Bytomskim Klubie Szkó z Klas , do którego naleymy – posiadamy tytu SZKOY Z KLAS oraz Certyfikat Lego. Cogito. Ago.
Staramy si by wraliwi na potrzeby innych. Organizujemy zbiórki charytatywne i spotkania integracyjne z modzie niepenosprawn z Naka lskiego, z wietlicy Terapeutycznej w Bytomi, z dziemi z Domu Dziecka w Piekarach lskich. Zapraszamy na przedstawienia dzieci z okolicznych przedszkoli.
W 2009 roku obchodzilimy 50 lecie szkoy.