Aktualnoci arrow Biblioteka

Biblioteka Drukuj Pole znajomemu

Kierownik biblioteki: p. Beata Michalik

Jak co roku rusza szkolny konkurs

„Czytelnik Roku”

Kady z Was moe nim zosta! Wystarczy tylko duo czyta. A jest w czym wybiera. W naszej bibliotece znajdziecie oprócz lektur np. powieci modzieowe, które pomog Wam zrozumie samych siebie i drugiego czowieka, naucz co dobre a co ze, literatur fantastyczn, która pobudzi Wasz wyobrani i wiele innych ksiek , które dostarcz rozrywki oraz emocji.  Komputer, wideo, DVD czy telewizor coraz czciej wygrywaj z ksik.  Zamiast czyta ksiki wielu   woli wypoyczy film nakrcony na ich podstawie. Jednak ani komputer, ani DVD nie zastpi czytania!

Ksika jest naszym najlepszym towarzyszem; atwo wzi j ze sob i czyta gdziekolwiek; z biblioteki mona j wypoyczy za darmo!

Zachcamy do udziau w konkursie. Na bieco bdziemy podawa informacje o tym, kto przeczyta najwicej ksiek w danym miesicu i jak przedstawia si czytelnictwo w poszczególnych klasach. Informacje te znajdziecie na stronie internetowej szkoy oraz na gazetce ciennej biblioteki.

Godziny otwarcia biblioteki szkolnej

DZIE