Nie pamitasz hasa?
Konto? Zarejestruj si!
Rok szkolny 2009/2010 Drukuj Pole znajomemu
Redaktor: Administrator   
roda, 13.10.2010
lp

Konkurs

Miejsce, ucze

nauczyciel

1

Konkurs Alfik Matematyczny

Markusik ukasz Ib
15 w województwie
 I w szkole
 30  w regionie
 5 w powiecie
Wolszleger

2

Midzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

Markusik ukasz Ib
wyrónienie II stopnia

Wolszleger

3

Konkurs Alfik Matematyczny

 Kamil Hunger IIb
44     w województwie,
II w szkole
Wolszleger

4

Konkurs Alfik Matematyczny

Ku Szymon - IIb
49     w województwie ,
III w szkole
Wolszleger

5

Midzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

Szymon Ku - IIb
69 miejsce w regionie,
 7 w powiecie wyrónienie
Wolszleger

6

Eliminacje miejskie Konkursu - Elektronika - to nie takie trudne
II miejsce -- zespoowo
Robert Szolc IIIa, Micha Glomb IIc
Krysiak
Hryszkiewic
7

Fina Konkursu  - Elektronika - to nie takie trudne

I miejsce                              
w województwie
Robert Szolc IIIa

Krysiak
Hryszkiewicz

8

Fina Konkursu  - Elektronika - to nie takie trudne

I miejsce                              
w województwie
 - zespoowo
Robert Szolc IIIa
Micha Glomb IIc
Krysiak

Hryszkiewicz

9

Miejski Konkurs Plastyczny „Grzyby" 

I miejsce
Aleksandra Puciennik  Ic
Winiowska
10

Miejski Konkurs Plastyczny „Grzyby"

Wyrónienie
Karolina Radwan IIId
Winiowska

11

II Miejska Olimpiada Geograficzna

Laureatka
Odziomek Magdalena
Sorychta
12

Konkurs Informatyczny
„Niepalce pokolenie"

I miejsce
Odziomek Magdalena
II miejsce
Kamil Hunger
III miejsce
Magorzata Wicek
Wolszleger

13

Konkurs Miejski
„Chod opowiem  ci bajeczk"
III miejsce
Bazan Weronika
Gierczyska

14

Miejski  Konkurs Wiedzy   o Bytomiu

Laureaci
Dawid Jusiewicz
Michal Chmiel
J. Treter

15

Mistrzostwa Bytomia w Pice Nonej ch

II miejsce - zespó

Czajkowski

16

Turniej o Puchar Prezydenta Bytomia

II miejsce - zespó

Czajkowski

17

Cross Wiosenny

II miejsce - zespó

Czajkowski

18

Cross Wiosenny

III miejsce
Sabina Kupka

Czajkowski

19

Siatkówka  Plaowa

II miejsce
Niewolik Karol
Blacha Adam

Drzazga

20 

Biegi Przeajowe

II miejsce - zespó

Drzazga

21

Eliminacje rejonowe - Konkurs Biblijny

Ku Szymon  IIb , Michal Chmiel IIIb

Ks. Wojtczak