Aktualności arrow Plan zajęć





Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
Plan zajęć pozalekcyjnych Drukuj Poleć znajomemu
PLAN ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH
ROK SZKOLNY 2014/2015


LP

Nauczyciel

Rodzaj zajęć – wrzesień : kwiecień

TERMIN

1.     

Bazan Agnieszka

Przygotowanie do egzaminu język angielski

piątek 8-9 lekcja

2.     

Biadacz Norbert

Koło Pomocy Charytatywnej

czwartek 7-8 lekcja

3.     

Cupryn Ewa

Przygotowanie do egzaminu język angielski

piątek 8-9 lekcja

4.     

Czajkowska Jadwiga

Klub Miłośników Literatury i Sztuki

wtorek  8-9 lekcja

5.     

Czajkowski Piotr

SKS

czwartek 8-9 lekcja

6.     

Drzazga Robert

SKS

wtorek8-9 lekcja

7.     

Fidor Iwona

Pomoc Psychologiczno-Pedagogiczna - dyslektycy

poniedziałek 7 lekcja

wtorek 8 lekcja

8.     

Gierczyńska Maria

Przygotowanie do egzaminu język polski

czwartek 8-9 lekcja

9.     

Haber-Striczek Anna

Przygotowanie do egzaminu język niemiecki

piątek 8-9 lekcja

10.  

Howaniec Anna

Klub Miłośników Literatury i Sztuki

środa 8-9 lekcja

11.  

Janiczek Beata

Przygotowanie do egzaminu język niemiecki

piątek 8-9 lekcja

12.  

Kocybik Paulina

Przygotowanie do egzaminu język niemiecki

piątek 8-9 lekcja

13.  

Kokoszka Grażyna

Przygotowanie do egzaminu język polski

czwartek 8-9 lekcja

14.  

Krawczyk Alicja

Plastyka wyrównanie różnic programowych

czwartek 8-9 lekcja

15.  

Krysiak Dorota

Klub Młodego Fizyka

czwartek 8-9 lekcja

16.  

Krzysik Małgorzata

Zespół wyrównawczy język polski

środa7-8 lekcja

17.  

Krzyszkowski Ireneusz

SKS

poniedziałek 8-9 lekcja

18.  

Kubanowska Iwona

Przygotowanie do egzaminu matematyka

środa 8-9 lekcja

19.  

Kubica Beata

Przygotowanie do egzaminu język angielski

piątek 8-9 lekcja

poniedziałek 7-8 l

20.  

Kultys Anna

Pomoc Psychologiczno-Pedagogiczna - dyslektycy

poniedziałek 5 l

 środa  8 l

21.  

Labus Adriana

Przygotowanie do egzaminu przyroda

środa 8-9 lekcja

22.  

Pulsakowska-Sorychta Halina

Koło geograficzno - krajoznawcze

środa 8-9 lekcja

23.  

Rajs Grzegorz

Wolontariat

czwartek 8-9 lekcja

24.  

Smarzewski Marek

Koło informatyczno - przyrodnicze

środa 8-9 lekcja

25.  

Treter Agata

Przygotowanie do egzaminu historia i wos

wtorek8-9 lekcja

26.  

Treter Jarosław

Przygotowanie do egzaminu historia i wos

wtorek8-9 lekcja

27.  

Wilczek Grażyna

Przygotowanie do egzaminu matematyka

środa 8-9 lekcja

28.  

Wolszleger Małgorzata

Przygotowanie do egzaminu matematyka

Poniedziałek7- 8 lekcja

29.  

Zawistowska Mariola

Przygotowanie do egzaminu przyroda

wtorek8-9 lekcja