Aktualności arrow Archiwum news'ów arrow IX Dzień Czystego Powietrza 2013

Redaktor: smarzewski
czwartek, 14.11.2013

Koordynator: Janiczek Beata

plakat_ix_dzien_czystego_powietrza14 listopada nasza szkoła kolejny raz włączyła się do akcji dnia czystego powietrza organizowanej przez Fundacje Arka. W tym roku tematyka dotyczy „ Palenia śmieci w piecach domowych oraz problematyka niskiej emisji” Zorganizowaliśmy akcje edukacyjna, w której każda klasa II wykonała plansze na temat szkodliwości palenia śmieci w piecach domowych a klasy I zaprojektowały ulotkę wielkości A5. Przedstawiciele klas III zostali zaproszeni na prelekcje dotycząca prawa, które jasno określa, czego nie wolno spalać w piecach i domowych kotłowniach a co można spalać w gospodarstwach domowych poza opałem. Na zakończenie przedstawiciele klas wypełniali Karty Pracy Ucznia.

Odsłon: 680

Bądź pierwszym który skomentuje

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Proszę zaloguj się lub zarejestruj.