Kresy 2013 Drukuj Pole znajomemu
Redaktor: smarzewski
wtorek, 07.01.2014

W grudniu  w naszym gimnazjum zakoczylimy zbiórk darów rzeczowych oraz dobrowolnych datków pieninych na rzecz najuboszych polskich dzieci z Kresów . Zbiórka zostaa przeprowadzona w ramach corocznej Akcji witecznej Pomocy Polskim Dzieciom na Kresach, organizowanej przez Towarzystwo Mioników Lwowa i Kresów Poudniowo – Wschodnich.Trwaa od 12.11.2013r. do 03.12.2013r.

Dzikujemy serdecznie wychowawcom i uczniom klas: Ia, Ib, Ic, Id , IIa, IIb, IIc , IId, IIIa, IIIb oraz pozostaym pracownikom szkoy za pomoc w dzieleniu si z potrzebujcymi.W tym roku udao nam si zebra kwot 144  z oraz zeszyty, ksiki, przybory szkolne, zabawki i sodycze.Wierzymy, e w kolejnych latach dotrzemy do wikszego grona darczyców.

Opiekun szkolnej akcji

Grayna Kokoszka

Odson: 528

Bd pierwszym ktry skomentuje

Tylko zarejestrowani uytkownicy mog dodawa komentarze.
Prosz zaloguj si lub zarejestruj.