Aktualnoci arrow Archiwum news'w arrow Arka - lekcja ekologiczna 2014

Arka - lekcja ekologiczna 2014 Drukuj Pole znajomemu
Redaktor: smarzewski
roda, 08.10.2014

26 wrzenia nasza szkoa wczya si do Ogólnopolskiej lekcji Ekologicznej organizowanej przez Fundacje Arka. W tym roku tematyka dotyczya problemu niskiej emisji, wpywu spalania odpadów w piecach domowych na zdrowie. Zorganizowalimy akcje edukacyjna, w której kada klasa I wykonaa plansze na temat szkodliwoci palenia mieci w piecach domowych, klasy II pisay „Listy dla Ziemi”. Przedstawiciele klas III poprowadzili prelekcje dla spoecznoci szkolnej dotyczca sposobów przeciwdziaania niskiej emisji, zasad segregacji odpadów i ich zagospodarowania, przedstawili jakie sa rodzaje zanieczyszcze powietrza i substancji szkodliwych oraz wyjanili jaki ma wpyw spalanie np. plastikowych butelek w piecach domowych na zdrowie modziey. Na zakoczenie przedstawiciele klas obejrzeli film Fundacji Arka „Kwiaty zamiast mieci”.

Image here:

Odson: 674

Bd pierwszym ktry skomentuje

Tylko zarejestrowani uytkownicy mog dodawa komentarze.
Prosz zaloguj si lub zarejestruj.