Debata Drukuj Pole znajomemu
Redaktor: smarzewski
wtorek, 05.04.2016
Debatowali, debatowali...
Tradycj naszej szkoy stay si debaty, w których nasi uczniowie swobodnie mog podzieli si swoimi bolczkami i problemami. Tegoroczna debata przebiegaa pod hasem Co nas boli? Co nas gryzie? Podczas debaty swoimi dowiadczeniami dzieliy si Pani sierant szt. Anna Lenkiewicz z Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu oraz Pani Justyna Rup - terapeutka z Centrum Interwencji Kryzysowej i Przeciwdziaania Uzalenieniom w Bytomiu, panie pedagog, Pani psycholog Agnieszka Sadowska oraz panie praktykantki. Dzikujemy Wiktorii Skutnik oraz  Aleksandrze Biobran za poprowadzenie debaty, Pani Graynie Kokoszce i Pani Magorzacie Krzysik za miae wypowiedzi oraz uczniom klasy 3c i 3d za odwag. Pani Annie Haber-Striczek i paniom pedagog dzikujemy za inicjatyw i zorganizowanie przedsiwzicia.
Zachcamy do zobaczenia relacji fotograficznej ze spotkania.

Image here:

Odson: 266

Bd pierwszym ktry skomentuje

Tylko zarejestrowani uytkownicy mog dodawa komentarze.
Prosz zaloguj si lub zarejestruj.