Regulamin stołówki Drukuj Poleć znajomemu

Regulamin korzystania ze stołówki szkolnej

• Stołówka szkolna jest miejscem przeznaczonym wyłącznie do spożywania posiłków.
  • Za stan stołówki odpowiadają dyrektor szkoły, kierownik świetlicy, szef kuchni.
  • Stołówka szkolna jest czynna w trakcie przerwy obiadowej po piątej i szóstej lekcji.
  • Do pomieszczenia wchodzą tylko uczniowie korzystający z posiłków.
  • Za bezpieczeństwo osób przebywających w stołówce odpowiada kierownik świetlicy.
  • Każdy uczeń korzystający ze stołówki jest odpowiedzialny za ład i porządek.
  • Posiłki wydawane są tylko w obecności nauczyciela pełniącego dozór.
  • Wszelkie uszkodzenia i nieprawidłowości należy natychmiast zgłaszać nauczycielowi pełniącemu dozór.
  • Uczniowie ustawiają się przy okienku gdzie wydawane są posiłki
  • Uczniowie obowiązani są do zachowania zasad bezpieczeństwa
  • Po odebraniu posiłku z okienka każdy uczeń w bezpieczny sposób przenosi swój posiłek do stolika i spożywa go z zachowaniem zasad kultury.
  • Po spożytym posiłku uczeń odnosi brudne naczynia do okienka "Zwrot naczyń".
  • Zabrania się przebywania na terenie stołówki osobom nie korzystającym z posiłków.
  • Spożywający posiłek zachowują na stołówce porządek.
  • Za czystość pomieszczenia stołówki odpowiada szef kuchni i kierownik administracyjno - gospodarczy.